Recenze KETTLER

Přidáno: 10. června 2014

• možnost složení
  • myslela jsem,že je méně hlučný
  • i ten nejnižší stupeň zátěže je dost obtížný pro začátečníky

Ověřený zákazník Athletic24 Ověřený zákazník

Přidáno: 7. června 2014

Zakoupeno v Athletic24

• Je rychlé
  • Dobře se drží
  • Délka vyhovuje
  • Je lehké
  • Když se s ním skáče na chodníku, rychle se jemně odře.

Přesto že s ním nemohu moc skákat na chodníku, aby se mi neodřelo,tělocvičny přece taky existují ne?. Nevyměnila bych ho za nic na světě.
Je tak rychlé že často ani sama nestíhám skákat. Je to jediné švihadlo na kterém jsem se naučila dvojskok. Díky tomu to švihadlu jsem si zlepšila výkon a baví mě s ním cvičit.
Doporučila bych ho všem neboť se přes švihadlo skáče nejlíp ze všech švihadel co jsem měla, a to jsem jich měla dost!
Hodně lidí říká že stálo hodně na to kolik to váží(ale přesto mi ho závidí), já jsem ale spokojená, sice je pro některé drahé, ale kvalita na de vše.
Toto švihadlo jsem našla na internetu u jednoho videa, které mě fascinovalo začít skákat . A vůbec nelituji této koupi.

Přidáno: 12. dubna 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Kvalitné vyhotovenie, jednoduché a jasné inštrukcie na zloženie, tichý chod.
  • Dodávaný hrudný pás nie je vyhovujúci - pri cvičení stráca signál (aj po výmene batérie) a tepovú frekvenciu vyhodnocuje úplne nezmyselne. Signál sa stráca pri konečnej polohe pri veslvaní (moja výška "iba" 180cm). Pri použití iného hrudného pásu (Polar Wearlink) je meranie OK.
  • Priložený počítač nezodpovedá fotkám uvádzaným na stránke predajcu ako aj výrobcu. Po preverení v obchode som dostal síce najaktuálnejšiu verziu stroja, ale počítač je jednoducho iný ako je na fotkách (iné zobrazené informácie / rozloženie segmentov displeja).

Na stroji sa dobre cvičí, vyhotovenie je kvalitné, ale celkový dojem je vďaka hore popísaným nedostatkom skôr záporný. Pri stroji za cca 500EUR by som očakával všetko funkčné - hrudný pás je veľké sklamanie. Bez ďalšej investície z mojej strany by bolo meranie tepu na stroji nepoužiteľné.

Ověřený zákazník Athletic24 Ověřený zákazník

Přidáno: 2. listopadu 2013

Zakoupeno v Athletic24

• Rychlé, dceři se dobře drží
  • Trochu vadí vystouplý nápis na rukojeti.

KETTLER VECTOR STOJAN NA DLOUHOU ČINKU

KETTLER VECTOR STOJAN NA DLOUHOU ČINKU

Ověřený zákazník Hsport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. září 2013

Zakoupeno v Hsport.cz

• spokojenost
  • ty závesny háky mě tam rozčilují, veznu fleksu a odříznuje.. jinak stojan super.

Přidáno: 22. května 2013

(naposledy upraveno 22. května 2013)

• design
  • kvalita použitých materiálů
  • výměna hrudního pásu(původní noname fungoval občas,nový Polar už je 100%)
  • zvyšující se hlučnost brzdného systému
  • servis u zákazníka je sice dobrý,ale čeká se na něj týdny

Již 4x jsem reklamoval závadu pojezdu-po několika cvičeních "vržou" kolečka pojezdu se zvyšující se intenzitou,nová kolečka vydrží vždy 4-5 cvičení a závada se opakuje, nepomohla ani výměna celého sedátka.

Přidáno: 14. února 2013

Příliž rychlé není, po cca 10ti použití se ukroutilo u rukojeti, takže se zkrátilo o cca 10 cm a pro mě je už nepoužitelné.

Přidáno: 11. prosince 2012

(naposledy upraveno 11. prosince 2012)

• Je to super švihadlo - rychlé a skvěle se přes něj skáče..
  • ........

doporučila bych toto švihadlo všem...

Kettler Pilates obruč

Kettler Pilates obruč

Přidáno: 28. května 2012

Zakoupeno v FITHAM

• s obručí lze posilovat ruce, prsní svaly i nohy
  • při posilování nohou hůře drží mezi kotníky, ale je to spíše otázka zvyku a šikovnosti

všestranné využití

Přidáno: 28. května 2012

• Rychlé, lehké
  • rukojeti jsou drobné, mužům by švihadlo nemuselo vyhovovat

rukojeti by mohly být masivnější, ale jinak jsem se švihadlem spokojená

Zobrazuji 21 - 30 ze 30 recenzí 1 [ 2 ]