Recenze KETTLER

Ověřený zákazník FITHAM ruza

Přidáno: 29. října 2015

• Kvalitní zpracování, pěkný vzhled
  • zatím nic

Chtěl jsem rotoped, který bude spolehlivý, tichý, s jednoduchým ovládáním, zajištěným servisem a bude dobře vypadat. Rozhodoval jsem se mezi Kettler Golf M a Kettler Golf P. Zvítězil Golf M, jednodušší systém napájený baterií. U dražšího přístroje bych programy asi nevyužil, a vadilo mi napájení ze sítě (větší nebezpečí poruchy, a závislost na připojení do zásuvky). Jsem zatím opravdu spokojen, tichý plynulý chod, nastavení pro mě dostatečné. Sestavení rotopedu se mi podle obrázkového návodu podařilo. Asi nejsem moc zručný, protože mi to trvalo asi tři hodiny. Ale nakonec jsem slavil úspěch. Návod jsem po prvním přečtení moc nechápal ale to je vina mého delšího vedení. Dlaňové senzory pro měření tepu ne vždy měří, záleží asi na uchopení, ale jinak jsem se vším nadmíru spokojen. Před tím jsem měl čínský výrobek, také posloužil, ale televize se u něho, pro velký hluk nedala poslouchat. Doporučuji

Přidáno: 27. října 2015

Zakoupeno v FITHAM

• Chvíli mi trvalo než jsem se naučila ovládat menu. Návod je na ....

Se strojem jsem maximálně spokojená. Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla pro tuto značku.

Kettler odrážecí kolo Speedy 10 Plameny

Kettler odrážecí kolo Speedy 10 Plameny

Ověřený zákazník Baby Shop Ondálek Ověřený zákazník

Přidáno: 24. října 2015

Zakoupeno v Baby Shop Ondálek

Kladná zkušenost s tímto odrážecím kolem. Již deset let ho máme v rodině a putuje od jednoho dítěte k druhému. Stále bez jediné poruchy.

Kvalita provedení: Výborná
Kettler Match set

Kettler Match set

Přidáno: 16. října 2015

Zakoupeno v kettler-online.cz

moc hezký a praktický dárek k nákupu

Kettler JUNIOR

Kettler JUNIOR

Přidáno: 16. října 2015

Zakoupeno v kettler-online.cz

kvalitní stůl, jeden z mála ve své velikostní kategorii

Přidáno: 13. října 2015

Zakoupeno v FITHAM

• tichý, těžká konstrukce, naprostá spokojenost zatím
  • nic, akorát při sestavování nám dělalo problém natáhnout lanko na utěžování zátěžě, v návodu špatně popsaný, lepší si to nechat sestrojit od firmy

tichý, těžká konstrukce, naprostá spokojenost zatím

Kettler GIRO M

Kettler GIRO M

Ověřený zákazník FITHAM Sokol

Přidáno: 12. října 2015

Zakoupeno v FITHAM

• Užívám si ho teprve 10 dní a jsem s rotopedem spokojen. Montáž proběhla bez potíží.Oceňuji, jak je rotoped tichý.
  • Rotoped má masivní konstrukci.
  • Snad jen , že by mohl být display podsvětlený

Zatím spokojenost , doporučuji všem tento výrobek

Kettler Lineo

Kettler Lineo

Přidáno: 9. října 2015

• stabilita, zpracování
  • mírně se shrnuje polstrování

celkově doporučuji

Kettler Cross P

Kettler Cross P

Ověřený zákazník FITHAM Simona

Přidáno: 5. října 2015

Zakoupeno v FITHAM

• Kvalitní, robustní konstrukce, na ložiscích.
  • Je tichý a má přehledný počítač.
  • Skvělý stroj i pro vyšší postavy.

Naprostá spokojenost. Na mou vyšší postavu (176cm) je velmi pohodlný a tím na něm vydržím hodiny :-)
Kettler Cross P stoprocentně všem doporučuji.

KETTLER Zátěžová vesta 10kg

KETTLER Zátěžová vesta 10kg

Ověřený zákazník Hsport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. října 2015

Zakoupeno v Hsport.cz

• Zapínání, pro jednoho člověka to chce chvilí tréninku

!

Ověřený zákazník FITHAM Jana Vránová

Přidáno: 29. září 2015

Zakoupeno v FITHAM

• Je tichý, dobře se na něm cvičí. Zdá se být masivnější nežli byl lacinější stroj od jiné značky, tedy doufám, že vydrží ještě i po záruce.
  • Jedna z rozhodujících věcí byl fakt, že spoje nejsou do pouzder, ale jsou tam prý kvalitní průmyslová ložiska.
  • Záruka 36 měsíců. A servis u zákazníka.
  • Dlaňové senzory nejsou asi úplně přesné.

Vše co jsem chtěla říct, jsem již napsala výš.

Přidáno: 18. září 2015

Zakoupeno v kettler-online.cz

• super mašinka celková spokojenost

KETTLER 10 kg

Keller Hladká 1 kg

Ověřený zákazník Sportisimo Ověřený zákazník

Přidáno: 9. srpna 2015

Zakoupeno v Sportisimo

• chtěla jsem kilové činky
  • vybrala jsem si činky s hladkým povrchem, ale přišly s drsným a ještě s fleky, které nejdou odstranit

činky se dobře drží, jen jsem zklamaná z fleků na jejich povrchu

KETTLER jump

KETTLER jump

Tereza Tereza

Přidáno: 6. srpna 2015

• Nastavitelná délka
  • Držadla se příjemně drží v ruce
  • Rychlé
  • Vyšší cena

Naprostá spokoejnost s tímto švihadlem. Držadla jsou širší, takže se dobře drží v rukou. Lanko se v držadlech přetáčí, takže se při skákání nekroutí. Nastavitelná délka. Já doporučuji!

Pavel Pavel

Přidáno: 29. července 2015

• Hezký, působí kvalitně
  • Pořád něco vrže, použité materiály jsou dost laciné plasty a o středovém sloupku co drží počítač ani nemluvím, vypadá to, jako kdyby to někdo ohýbal doma na koleně.
  • Nemožnost uložit profily pro dva cvičence

Po rozpadu mého předešlého Landfitu jsem vymýšlel, co koupit. Napadla mě kvalita a to je Kettler. Vybral jsem něco za rozumné peníze, ikdyž teď se mi ta cena zdá přemrštěná, za to co tento stroj nabízí, ale ihned jsem ho jel koupit.
Složení chvilku zabralo a překvapilo mě, jak je stroj velký, ale vešel se, na určené místo.
Horší to bylo s prvním cvičením. Vše na něm neskutečně vrzalo, takže jsem půlku stroje musel zase rozebrat, promazat a všelijak podložit spoje a byl klid. Po dvou měsících začalo praskat uložení středního sloupku, takže zase rozdělat, vymést všechny špony a namazat vazelínou a od té doby pohoda.
Bohužel pokud se se strojem trochu pohne, začne vrzat celý plastový kryt:(
Ze začátku jsem pořád musel laborovat se seštelováním "podvozku" a nakonec zadní osu jsem podložil černou podložkou, co se dává pod pračky a celkem to funguje. Asi po ušlých 500 km začalo něco škrtat. Servis dorazil do týdne a seštelováno. Vnitřní závaží o něco dřelo a bylo celé odrbané, ale prý je to u Kettlera normální, pokud se koupí stroj pod 20t, navíc údajně vše je už z Číny a jen stroje nad těch cca 20t jsou z Německa a ještě poměrně kvalitní.
Po asi 1100 km průměrné zátěže 3-6 se ozval nepříjemný kovový zvuk, jako když do něčeho naráží, takže zase objednán servis.
Uvidíme co to zase bude.
Znám ještě dva lidi, co mají stejný stroj a všichni jsme se shodli na tom, že je to předražený a uvrzaný stroj, kde furt něco škrtá, praská a vše se tak nějak pne.
Znova bych se asi podíval raději po použitém stroji, co se vyrábí pro posilovny, které budou určitě úplně na jiné úrovni než tyhle hračky, přitom si myslím, že při mé váze 75kg a lehké zátěži ten stroj jen odpočívá. Nedovedu si představit, že bych měl 100 kg a zátěž třeba 12:))))))))

Ověřený zákazník FITHAM Iveta Kadlecová

Přidáno: 17. července 2015

zatím velmi spokojena.

Kettler Fitmaster 300

Kettler Fitmaster 300

Přidáno: 16. července 2015

Zakoupeno v FITHAM

• Kvalita zpracování, závaží 60 kg s převodem je i na pořádné posilování pro chlapa
  • nevím, nemám možnost srovnání

S věží jsem spokojen, splňuje plně má očekávání

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25