Recenze KETTLER

KETER Houpadlo Bibop

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. dubna 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Zabaví více než jedno dítě najednou :)).
  • Zatím nic, děti dostanou na narozeniny.

Určitě doporučuji rodičům dětí, které od sebe nejsou věkově daleko. Podobné houpadlo máme u babičky a zatím mělo vždy úspěch.

Kvalita provedení: Výborná

Ověřený zákazník kettler-online.cz Dani

Přidáno: 1. dubna 2014

Zakoupeno v kettler-online.cz

• malý, vhodný i do malého bytu
  • tichý chod
  • zatím nic, snad jen nepřesné snímání tepu na držadlech

Hledala jsem výkonný, ale malý rotoped a tento je ten pravý. Zabírá jen málo místa. Nevyhovují mně snímače tepové frekvence na držadlech. Nejsou přesné. Navíc při šlapání nevydržím mít ruce v jedné poloze na držadlech, tak přehmatávám. Při návratu dlaně na snímač tepu, ukazuje bludy. Mně ale toto vůbec nevadí, protože používám hrudní pás s hodinkami. Jinak je rotoped skvělý.

Keller Hladká 1 kg

Kettler GIRO P

Kettler GIRO P

Přidáno: 30. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

Zkušenosti s tímto výrobkem v lázních

krycí plachta na stůl KETTLER

Kettler SMASH 9

Ověřený zákazník FITHAM Milda

Přidáno: 29. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Jednoduché a rychlé rozložení a složení.

Nemá chybu.

Kettler Ergo S

Kettler Ergo S

Ověřený zákazník kettler-online.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. března 2014

Zakoupeno v kettler-online.cz

Kvalitni stroj, ale pomerne namahavy nabeh zateze a komplikovane ovladani, neni sice vetsich namitek, ale obdobnou kvalitu treninku lze zrejme poridit za podstatne nizsi cenu.

Ověřený zákazník FITHAM Sztanková Blanka

Přidáno: 27. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

• šlape celá rodina, i ti výraznější v prostoru
  • proti žádné neexistuje

výborný produkt

Kettler Coach E

Kettler Coach E

Laďa Laďa

• tichý provoz
  • masivní konstrukce
  • skladnost
  • naprosto jednoduchá změna zátěže
  • hrudní pás Polar pro měření tepu
  • plynulý záběr
  • Při delší jízdě mě začne tlačit zadek :-). Vážně - nic jsem neobjevil.

Vybíral jsem skutečně dlouho. Základním požadavkem byla minimální hlučnost, dále kompaktní rozměry. Proto jsem musel vyřadit z výběru oblíbený vzduchem brzděný Concept resp. Finnlo. Zaujaly mě i vodou bržděná vesla, ale u nás nejsou moc rozšířená, chybí recenze apod. No a pak už mi zůstal ve výběru Coach E a firma Fitham, která je oficiálním prodejcem garantujícím 3 letou záruku. Stroj mi zdarma přivezli a smontovali dva ochotní zaměstnanci ve smluvenou dobu. Tak to má být. S veslováním jsem neměl žádnou zkušenost a blíží se mi šedesátka. Nějaké obavy "jak to půjde" tu samozřejmě byly. Ale, musím zaklepat, jde to. A nejen to, jsem nadšený. Programy zatím nevyužívám, zátěž se totiž mění pouhým stiskem tlačítka. Při veslování mě lehce ovívá zvířený vzduch, určitě se člověk potí méně než třeba na rotopedu. Z repráků si nerušeně pouštím oblíbené vypalovačky z let, kdy kraloval rock a metal. Paráda. A ještě u toho spálím nějakou tu kalorii. Co se děje venku - déšť, tma, pouliční přestřelka :-) ?, to mě naprosto nezajímá. Žádný přesuny do fitka, na bazén atd., žádná ztráta času, sednu, třeba nahej :-) a jedu. Teď hned. Pěkně v suchu a teploučku domácího "jezera". No a když si pěkně máknu, tak se přece mohu odměnit správně vychlazeným pěnivým jonťákem, ne? Resumé - doporučuji, doporučuji,... , jak už řekl kdysi dávnou přede mnou jeden Vladimír, který tak rád vesloval na pramici jménem Aurora :-).

Kettler Vario

Kettler Vario

Zakoupeno v FITHAM

• Dá se na něm cvičit mnoho cviků na různé partie
  • Představoval jsem si ho trochu robustnější

Produkt je velmi variabilní a umožňuje procvičit velkou část tělesných partií. Některé jeho část však nepůsobí moc robustně. Například aretace pozice lavice a opěrka nohou.

Ověřený zákazník FITHAM Sylva Matyasova

• funkce
  • desain
  • značka
  • jedina věc jack napajení by měl byt položen níže,aby nedošlo k nechtěnému vytrhnutí od přístroje

Firma kettler,mě oslovila na recenzi jiných lidí,kde jim teď mohu potvrdit,že přistroj je na dobré technické urovni.
Nabizí mnoho funkcí,je příjemně osvícen,dobře smontovatelný,vše je z kvalitniho materialu,kluzná ložiska,tichý chod,dobrá manipulace se strojem.
Zkušenost z produktem nad miru spokojena.
Doporučiji tento produkt všem rozhodujici je i cena,kvalita,pro nas holky i desain.

• Opravdu tichý chod.

Pro rodiče, kteří potřebují pohyb za každého počasí.

Kettler Švihadlo Digital

Kettler Švihadlo Digital

Přidáno: 23. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

• délka se dá upravit velmi jednoduše
  • švihá velmi dobře a lanko je moc hezké
  • dobře se drží
  • řekla bych, že to není na venkovní použití, lanko se vám na silničním hrubém povrchu zničí

KETTLER Racer 3

KETTLER Racer 3

Ověřený zákazník FITHAM Zuzana Stirská

Přidáno: 21. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Vlastni zdroj, netreba baterie ci snury , display je zretelny i ve tme, mereni pulsu na riditkach-netreba se pasat remenem ci obstaravat jine prislusenstvi, pocitani kcal se zretelem na zatez. Relativne dobry pocitac, ma vse, co bezny uzivatel potrebuje.
  • Mne osobne vadi nepohodly provoz ve stoje, diky momentu jakoby zaseknuti, nevim, k cemu ma byt zde volnobeh dobry- bylo mi receno, ze proto, aby to bylo jako u sportovnich kol, stejne vsak prednosti nevidim

Celkove vsak bezva produkt vzhledem k cene, dobry pro kondicni trening doma.

Ověřený zákazník kettler-online.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. března 2014

Zakoupeno v kettler-online.cz

• stabilní,jednoduchý, ostatní ukáže čas
  • o něco méně robustní než produkt Rivo Unix, na který jsem byla zvyklá z fitka. ale to je jiná cenová kategorie

na domácí cvičení super i pro vyšší osoby - příjemná dálka kroku.

Kettler E 5

Kettler E 5

Ověřený zákazník kettler-online.cz HANA HNĚVSOVÁ

Přidáno: 17. března 2014

Zakoupeno v kettler-online.cz

• Zatím skvělé... máme krátce, seznamujeme se s programy a monžostmi, co přístroj umí. Když bude takhle fungovat dál a nebude poruchový, budeme velmi spokojeni
  • --

Tichý chod, dobré programy, pokud nebude poruchový, vřele doporučuji

Zátěžová vesta KETTLER 10kg

Zátěžová vesta KETTLER 10kg

Ověřený zákazník Hsport.cz Haider

Přidáno: 15. března 2014

Zakoupeno v Hsport.cz

• Very stable and does not move much. I use it while running and playing badminton with 5 kg.
  • I am very satisfied with the results.
  • Nothing much.

Excellent buy.

Kettler Track Motion

Kettler Track Motion

Ověřený zákazník FITHAM Martina

Přidáno: 13. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Jsem moc spokojená, nemám žádné proti.

Používám jednou - dvakrát týdně, protože dělám i jiné sporty. Pás je opravdu dostačující a super :-)

Kettler Coach M

Kettler Coach M

Ověřený zákazník FITHAM martin vašák

Přidáno: 13. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Jednoduché sestavení, dobře se na něm vesluje. Skladný, plynulý chod, tichý, nevrže. Dobrý návod pro cvičení.
  • Návod k tréninkovému počítači by měl být přehlednější. Je v něm několik chyb a ne vše je vysvětleno.
  • Občas se rozepíná suchý zip na "botech".

Pokud jde o cvičení, je přístroj vynikající volbou. Pro začátečníka může být problémem nastavení některých ukazatelů na tréninkovém počítači. např. rázy nebo frekvence
(v návodu není popsáno, oč vlastně běží). Při trénování ovšem není nutné tyto ukazatele nastavovat.

Kettler GOLF P

Kettler GOLF P

Přidáno: 9. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Dobrá výbava programů pro cvičení. Kvalitní dílenské zpracování.
  • Zatím nic.

Z výrobkem jsem spokojen.

Zobrazuji 61 - 80 ze 403 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...21