Recenze KETTLER

Kettler TV šlapadlo

Ověřený zákazník FITHAM Vítězslav Bičík

Přidáno: 5. května 2014

Zakoupeno v FITHAM

Zatím šlapadlo funguje k naší plné spokojenosti.

Kettler Verso 309

Kettler Verso 309

Petr Svoboda Petr Svoboda

Přidáno: 30. dubna 2014

• rychlý servis
  • nekvalitní materiál

Tento crosstrenažer jsem si kupoval na doporučení známého, který se rozplýval nad tím, jak jsou výrobky Kettler kvalitní. U mě se bohužel žádná kvalita neprojevila. Cca. po roce se přístroj rozvrzal, po zásahu technika, který ho seřídil a promazal to bylo v pořádku na další půlrok. Pak už jsem vrzání neřešil, bylo mi jasné, že to bude pokračovat.
Po dvou letech mi při cvičení praskl šroub držící lyžinu, což byla moje první havárka na tomto ďábelském stroji. To bylo naštěstí ještě bez zranění a jelikož to bylo v záruce, technik to opravil zdarma. Vyměnil šroub, přístroj opět seřídil a promazal. Netřeba snad dodávat, že po půlroce přístroj opět vrzal jako starý trakař.
No a po třech letech a dvou měsících se při cvičení zlomila přímo lyžina. Kdo neviděl, neuvěří, jak se takový kus železa může zlomit. To už jsem odnesl vykloubeným ramenem a byl jsem pořádně dobitý. Holt když člověk valí 20 km/h, je to hrozný držkopád. No a jelikož už to je po záruce, budu opravu muset zaplatit, jak mi sdělila příjemná paní na infolince.
Chápu, že člověk dle kvality jednoho stroje nemůže hodnotit výrobky firmy jako takové, nicméně k této značce už opravdu nemám důvěru a nekoupil bych si od Kettleru už ani koloběžku.

Ověřený zákazník Hsport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2014

Zakoupeno v Hsport.cz

• snadná manipulace
  • kolečka s brzdou
  • stabilní konstrukce
  • trochu větší hmotnost
  • u mého stolu jsem nenašel český návod

Kettler GOLF P

Kettler GOLF P

Přidáno: 26. dubna 2014

Zakoupeno v FITHAM

Používáme rotoped týden a jsme spokojeni, zatím jsme nenašli žádná negativa.

Kettler Odrážedlo Speedy 10 Rallyenovinka

Kettler Odrážedlo Speedy 10 Rallyenovinka

Ověřený zákazník Baby Shop Ondálek Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2014

Zakoupeno v Baby Shop Ondálek

• Kvalitní odrážedlo za přijatelnou cenu,výška sedla 34cm-kroková délka 35cm,doraza řidítek proti protočení,lehké ,dlouhá sedlovka
  • objednala jsem ho ,protože bylo v popisu psáno váška sedla 31cm,ale výška sedla-horní plocha je 34cm-a to už jedno jiné odrážedlo máme doma :( Ale jinak kvalitní odrážedla za dobrou cenu

Kvalita provedení: Dobrá
Kettler Primus

Kettler Primus

Ověřený zákazník kettler-online.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. dubna 2014

Zakoupeno v kettler-online.cz

• Splňuje očekávání: pro domácí posilovnu ideální

Jde o značkový osvědčený produkt

KETTLER SKYLON S

KETTLER SKYLON S

Přidáno: 24. dubna 2014

• naprosto čistý chod
  • krásný design
  • perfektní zpracování, i ovládacího panelu
  • aplikace na ovládání nemá mnoho možností nastavení.
  • halvní nevýhodu spatřuji v tom, že nejde nechat běžet apliakci na pozadí a sledovat na telefonu třeba video. když se z apliakce "vyskočí", hned se vypne.

kladu si otázku, jestli jsem neměla koupit o dost levnější model bez propojení na telefon.
možná časem bude upgrade aplikace, který její využití zlepší.

KETTLER Odrážedlo Speedy 10 - Princezna- limitovaná edice

KETTLER Odrážedlo Speedy 10 - Princezna- limitovaná edice

Ověřený zákazník Baby Shop Ondálek Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2014

Zakoupeno v Baby Shop Ondálek

Kvalita odpovídá ceně

• Nám se líbí vzhled a celkově vše dobré.
  • Myslím, že by mohlo by být měkčí sedlo.

Máme odrážedlo týden, zatím vše OK

Kvalita provedení: Výborná
Kettler Cycle M

Kettler Cycle M

Přidáno: 20. dubna 2014

Zakoupeno v FITHAM

• cena a jednoduchá montáž
  • hmotnost

kvalitní výrobek za dobrou cenu

krycí plachta na stůl KETTLER

krycí plachta na stůl KETTLER

Ověřený zákazník FITHAM ufon

Přidáno: 19. dubna 2014

Zakoupeno v FITHAM

• vypadá pěkně a bytelně, byl zdarma k stolu jako dárek
  • hned po prvním použití povolil sešití na jedné straně, nebylo to rozhodně manipulací protože trochu síly na natažení je vždy potřeba a navíc povolil šev nahoře, sešití je prostě uděláno špatně nemá přesah a tak to povolilo
  • špatně zabaleno jenom v potravinářské fólii, otevřít takhle zataženou folii a přitom nepoškodit plachtu uvnitř chce skutečně trpělivost a vhodné ostré nástroje...

kdybych to měl koupit za 1000 Kč a poté se to hned pokazí asi bych byl hodně naštván, takhle to bylo zadarmo takže to beru stylem, darované koze nekoukej na zuby

Kettler SMASH 9

Kettler SMASH 9

Ověřený zákazník FITHAM ufon

Přidáno: 19. dubna 2014

(naposledy upraveno 19. dubna 2014)

Zakoupeno v FITHAM

• kovové části stolu jsou provedené kvalitně
  • kvalitní balení které zabránilo poškození během přepravy
  • kvalitní návod i v ČJ
  • nepříjemné překvapení byla celková kvalita stolu Kettler, vzhledem k top ceně a německé kvalite bych čekal rozhodně daleko míň plastu, důležité části jako kloubové spoje jsou plastové...
  • dále, jeden plast.díl byl poškozen, jeden plast.díl chybel úplně, nic podstatného pro funkci a stůl jsem složil i bez toho ale dojem nic moc.
  • kettler by se mohl poučit u konkurence (Cornilleau) a na krabici namontovat ze stran madla, vzhledem k váze by to rozhodně pomohlo s manipulací

stůl po složení působí
otevírání a skládání stolů s pojistkou po stranách funguje ale jednomužné to nejde úplně ideálně, funguje to ale daleko líp to jde ve 2 lidech, mechanizmus konkurence s madlem uprostřed např. Cornilleau je proti tomu přo ovládaní jednou osobou super.

Patrik Musil Patrik Musil

Přidáno: 16. dubna 2014

• Váha, asi i cena
  • Nestabilní a neodolný, špatná konstrukce

Dostal jsem tento stůl od kolegů a po druhé akci, jsme ho bohužel zničili. 80kg kolega se o stůl pořádně opřel, stůl se celý složil a ohnulo se na něm co se mohlo. Další kolega má poměrně dražší stůl značky Cornilleau, ale na něm jsme dokonce i tancovali a těch našich 250kg zvládnul bez problémů i když jsme po něm poskakovali.

Doporučuji si tedy připlatit za pořádnou a bytelnou konstrukci. I při běžném hraní se můžete o stůl pořádně opřít a bohužel mých 120kg umí se stolem udělat neplechu.

Kettler Track Motion

Kettler Track Motion

Přidáno: 12. dubna 2014

(naposledy upraveno 12. dubna 2014)

Zakoupeno v FITHAM

• Dobře vypadá, skvěle funguje.
  • Vyšší cena.

Výborný výrobek, určitě doporučuji.

Kettler Stroker

Kettler Stroker

Ověřený zákazník FITHAM Peter

Přidáno: 12. dubna 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Kvalitné vyhotovenie, jednoduché a jasné inštrukcie na zloženie, tichý chod.
  • Dodávaný hrudný pás nie je vyhovujúci - pri cvičení stráca signál (aj po výmene batérie) a tepovú frekvenciu vyhodnocuje úplne nezmyselne. Signál sa stráca pri konečnej polohe pri veslvaní (moja výška "iba" 180cm). Pri použití iného hrudného pásu (Polar Wearlink) je meranie OK.
  • Priložený počítač nezodpovedá fotkám uvádzaným na stránke predajcu ako aj výrobcu. Po preverení v obchode som dostal síce najaktuálnejšiu verziu stroja, ale počítač je jednoducho iný ako je na fotkách (iné zobrazené informácie / rozloženie segmentov displeja).

Na stroji sa dobre cvičí, vyhotovenie je kvalitné, ale celkový dojem je vďaka hore popísaným nedostatkom skôr záporný. Pri stroji za cca 500EUR by som očakával všetko funkčné - hrudný pás je veľké sklamanie. Bez ďalšej investície z mojej strany by bolo meranie tepu na stroji nepoužiteľné.

Kettler Unix M

Kettler Unix M

Ověřený zákazník FITHAM Ladislav Klecan

Přidáno: 11. dubna 2014

Zakoupeno v FITHAM

• snadné uvedení do provozu po mechanické stránce

splňuje to, co jsem od tohoto přístroje očekával a co pracovníci obchodu slíbili

Kettler E3

Kettler E3

Ověřený zákazník kettler-online.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. dubna 2014

Zakoupeno v kettler-online.cz

zcela splnil očekávání, tichý a příjemný

Kettler GIRO P

Kettler GIRO P

Ověřený zákazník FITHAM David

Přidáno: 7. dubna 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Rotoped plní vše co jsem od něho očekával. Montáž nebyla složitá a jednotlivé díly správně lícovaly.
  • Rotoped této značky a v této cenové relaci by mohl mít trochu lépe zkonstruované nastavitelné díly - sedlo a madla.

Rotoped zatím splňuje očekávání.

Kettler Unix P

Kettler Unix P

Přidáno: 7. dubna 2014

Zakoupeno v FITHAM

• pracuje spolehlivě, bez problémů maximálně spokojen

maximální spokojenost

Kettler VARIO

Kettler VARIO

Ověřený zákazník Sedlák a Kokeš Petra K.

Přidáno: 6. dubna 2014

Zakoupeno v Sedlák a Kokeš

Zatim mam produkt jen kratce, ale se znackou Kettler mam zkusenosti jiz z drivejsi doby - velmi dobre, predpokladam, ze ani tento produkt me nezklame. Je to dle meho kvalitni zarizeni za dobre penize. Kompaktni velikost stroje a moznost soucasneho posilovani rukou je super! Uvidime, kolik vydrzi, vim, ze tyto mesi steppery nejsou na prilis intenzivni a casty trenink....

Zobrazuji 61 - 80 ze 415 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...21