Recenze KETTLER

Kettler Unix P

Kettler Unix P

Přidáno: 7. dubna 2014

Zakoupeno v FITHAM

• pracuje spolehlivě, bez problémů maximálně spokojen

maximální spokojenost

Kettler VARIO

Kettler VARIO

Ověřený zákazník Sedlák a Kokeš Petra K.

Přidáno: 6. dubna 2014

Zakoupeno v Sedlák a Kokeš

Zatim mam produkt jen kratce, ale se znackou Kettler mam zkusenosti jiz z drivejsi doby - velmi dobre, predpokladam, ze ani tento produkt me nezklame. Je to dle meho kvalitni zarizeni za dobre penize. Kompaktni velikost stroje a moznost soucasneho posilovani rukou je super! Uvidime, kolik vydrzi, vim, ze tyto mesi steppery nejsou na prilis intenzivni a casty trenink....

Tomáš Vítek Tomáš Vítek

Přidáno: 4. dubna 2014

• Indukční regulace zátěže na základě pulsu je fajn.
  • Za ty prachy není moc kvalitní, plasty, pouze pochromované kolejnice, takže po prvních použitích jsou poškozené, pri vyšších zátěžích nebo po zahřátí lano neskutečně vrže. Asi po 3 dnech v něm začal cvakat setrvačník, resp. to kolo, takže reklamace. Servis dorazi po 2-3 tydnech :( A co mě neskutečně štve je nepodsvícený displej.

Vybral jsem Kettler, protože jsem měl předtím od nich crossový trenažer a byl jsem velmi spokojen. takže jsem vazl to nejdražší od Kettleru z domácích veslovacích trenažerů. No už bych to neudělal, za ty prachy nestojí. Jen kvůli indukční brzdě je o 10 tisíc dražší než model M, prý má lepší elektroniku apod., no ale to, že ve tmě u telky nevidíte na displej je nehoráznost.

Přidáno: 4. dubna 2014

Ověřený zákazník okolokola.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2014

Zakoupeno v okolokola.cz

• Ideální na začátky:-)

Odrážedlo jsem vybrala na základě referencí a rozhodovala i cena, ale myslím, že u tohoto produktu platí kvalita = cena:-)

Kvalita provedení: Dobrá
KETER Houpadlo Bibop

KETER Houpadlo Bibop

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. dubna 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Zabaví více než jedno dítě najednou :)).
  • Zatím nic, děti dostanou na narozeniny.

Určitě doporučuji rodičům dětí, které od sebe nejsou věkově daleko. Podobné houpadlo máme u babičky a zatím mělo vždy úspěch.

Kvalita provedení: Výborná

Ověřený zákazník kettler-online.cz Dani

Přidáno: 1. dubna 2014

Zakoupeno v kettler-online.cz

• malý, vhodný i do malého bytu
  • tichý chod
  • zatím nic, snad jen nepřesné snímání tepu na držadlech

Hledala jsem výkonný, ale malý rotoped a tento je ten pravý. Zabírá jen málo místa. Nevyhovují mně snímače tepové frekvence na držadlech. Nejsou přesné. Navíc při šlapání nevydržím mít ruce v jedné poloze na držadlech, tak přehmatávám. Při návratu dlaně na snímač tepu, ukazuje bludy. Mně ale toto vůbec nevadí, protože používám hrudní pás s hodinkami. Jinak je rotoped skvělý.

Keller Hladká 1 kg

Kettler GIRO P

Kettler GIRO P

Přidáno: 30. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

Zkušenosti s tímto výrobkem v lázních

krycí plachta na stůl KETTLER

krycí plachta na stůl KETTLER

Ověřený zákazník FITHAM Milda

Přidáno: 29. března 2014

Funkční.

Ověřený zákazník FITHAM Milda

Přidáno: 29. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Jednoduché a rychlé rozložení a složení.

Nemá chybu.

Kettler Ergo S

Kettler Ergo S

Ověřený zákazník kettler-online.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. března 2014

Zakoupeno v kettler-online.cz

Kvalitni stroj, ale pomerne namahavy nabeh zateze a komplikovane ovladani, neni sice vetsich namitek, ale obdobnou kvalitu treninku lze zrejme poridit za podstatne nizsi cenu.

Ověřený zákazník FITHAM Sztanková Blanka

Přidáno: 27. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

• šlape celá rodina, i ti výraznější v prostoru
  • proti žádné neexistuje

výborný produkt

Laďa Laďa

• tichý provoz
  • masivní konstrukce
  • skladnost
  • naprosto jednoduchá změna zátěže
  • hrudní pás Polar pro měření tepu
  • plynulý záběr
  • Při delší jízdě mě začne tlačit zadek :-). Vážně - nic jsem neobjevil.

Vybíral jsem skutečně dlouho. Základním požadavkem byla minimální hlučnost, dále kompaktní rozměry. Proto jsem musel vyřadit z výběru oblíbený vzduchem brzděný Concept resp. Finnlo. Zaujaly mě i vodou bržděná vesla, ale u nás nejsou moc rozšířená, chybí recenze apod. No a pak už mi zůstal ve výběru Coach E a firma Fitham, která je oficiálním prodejcem garantujícím 3 letou záruku. Stroj mi zdarma přivezli a smontovali dva ochotní zaměstnanci ve smluvenou dobu. Tak to má být. S veslováním jsem neměl žádnou zkušenost a blíží se mi šedesátka. Nějaké obavy "jak to půjde" tu samozřejmě byly. Ale, musím zaklepat, jde to. A nejen to, jsem nadšený. Programy zatím nevyužívám, zátěž se totiž mění pouhým stiskem tlačítka. Při veslování mě lehce ovívá zvířený vzduch, určitě se člověk potí méně než třeba na rotopedu. Z repráků si nerušeně pouštím oblíbené vypalovačky z let, kdy kraloval rock a metal. Paráda. A ještě u toho spálím nějakou tu kalorii. Co se děje venku - déšť, tma, pouliční přestřelka :-) ?, to mě naprosto nezajímá. Žádný přesuny do fitka, na bazén atd., žádná ztráta času, sednu, třeba nahej :-) a jedu. Teď hned. Pěkně v suchu a teploučku domácího "jezera". No a když si pěkně máknu, tak se přece mohu odměnit správně vychlazeným pěnivým jonťákem, ne? Resumé - doporučuji, doporučuji,... , jak už řekl kdysi dávnou přede mnou jeden Vladimír, který tak rád vesloval na pramici jménem Aurora :-).

Kettler Vario

Kettler Vario

Zakoupeno v FITHAM

• Dá se na něm cvičit mnoho cviků na různé partie
  • Představoval jsem si ho trochu robustnější

Produkt je velmi variabilní a umožňuje procvičit velkou část tělesných partií. Některé jeho část však nepůsobí moc robustně. Například aretace pozice lavice a opěrka nohou.

Ověřený zákazník FITHAM Sylva Matyasova

• funkce
  • desain
  • značka
  • jedina věc jack napajení by měl byt položen níže,aby nedošlo k nechtěnému vytrhnutí od přístroje

Firma kettler,mě oslovila na recenzi jiných lidí,kde jim teď mohu potvrdit,že přistroj je na dobré technické urovni.
Nabizí mnoho funkcí,je příjemně osvícen,dobře smontovatelný,vše je z kvalitniho materialu,kluzná ložiska,tichý chod,dobrá manipulace se strojem.
Zkušenost z produktem nad miru spokojena.
Doporučiji tento produkt všem rozhodujici je i cena,kvalita,pro nas holky i desain.

• Opravdu tichý chod.

Pro rodiče, kteří potřebují pohyb za každého počasí.

KETTLER Racer 3

KETTLER Racer 3

Ověřený zákazník FITHAM Zuzana Stirská

Přidáno: 21. března 2014

Zakoupeno v FITHAM

• Vlastni zdroj, netreba baterie ci snury , display je zretelny i ve tme, mereni pulsu na riditkach-netreba se pasat remenem ci obstaravat jine prislusenstvi, pocitani kcal se zretelem na zatez. Relativne dobry pocitac, ma vse, co bezny uzivatel potrebuje.
  • Mne osobne vadi nepohodly provoz ve stoje, diky momentu jakoby zaseknuti, nevim, k cemu ma byt zde volnobeh dobry- bylo mi receno, ze proto, aby to bylo jako u sportovnich kol, stejne vsak prednosti nevidim

Celkove vsak bezva produkt vzhledem k cene, dobry pro kondicni trening doma.

Ověřený zákazník kettler-online.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. března 2014

Zakoupeno v kettler-online.cz

• stabilní,jednoduchý, ostatní ukáže čas
  • o něco méně robustní než produkt Rivo Unix, na který jsem byla zvyklá z fitka. ale to je jiná cenová kategorie

na domácí cvičení super i pro vyšší osoby - příjemná dálka kroku.

Zobrazuji 61 - 80 ze 399 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...20